بـه سهولت هرچـه تمام تـر

حضـور در بزرگتـرین بــازاهای جهــانی

تــجارت نـا محـــدود

بـا ما بـه دنیـای بـدون تحـریم سـلام کنیـد

اقـتصاد آزاد

اروپــا و آمریـــکا در اختـیار شـما

جهت آشنایی بیشتر با خدمات قابل ارائه توسط مرکز بر روی لینک زیر کلیک نمائید

دربـاره مـرکز تجـاری ایـــران در سنگـــال

مرکز تجاری ایران  در سنگال در سال 1402 با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت شروع به کار کرده و در حال آماده سازی زیرساختهای لازم برای تجار می باشد. ساختارهای اساسی همچون حمل و نقل، مراودات مالی، بازاریابی و فروش، گمرک و …

سرویـس هـای مـا

سـوالات متـداول

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با پشتیبانی 24 ساعته شرکت تماس حاصل نموده و یا از طریق راههای ارتباطی ارائه شده در سایت با کارشناسان یا مدیران مرکز در ارتباط بوده و از اطلاعات و مشاوره های آنان استفاده نمائید. همچنین می توانید از طریق واتساپ اقدام نمائید

تامیـن ارز

یکی از مشکلات همیشگی تجار و بازرگانی تامین ارز به میزان مورد نیاز با قیمت مناسب بوده که مرکز تجاری با عقد قراردادهای مربوطه توانسته اند این سنگ بزرگ را از جلوی پای آنان برداشته و اطمینان خاطری به آنها ارائه نمایند.

آمــوزش رایــگان

مرکز تجاری بر آن است تا با اطلاع رسانی و آموزش صحیح امور بین المللی و تجارت با اوراسیا و کشورهای اروپایی به تجار و بازرگانان گام بلندی در ارتقای کمیت و کیفیت تجارت با کشورهای خارجی بردارد. در این راستا از اساتید برجسته و مطرح کشور نیز بهره گرفته است.

افزایـش فـروش

مدیران مرکز تجاری ایران در سنگال با ایجاد شبکه بازاریابی بسیار بزرگ در منطقه توانسته اند ارتباط و تعاملات خوبی برای صادر کنندگان ایرانی فراهم نمایند تا به محض خروج کالا از کشور و یا حتی قبل از آن فروش قطعی کالا صورت پذیرد.

خـدمات حمـل و نقـل

مرکز تجاری در حال حاضر بزرگترین ناوگان حمل و نقلی سنگال را در طرف قرارداد خود دارد تا بتواند به راحتی و با قیمتهای بسیار مناسب برای تجار و مدیران وسیله مد نظرشان را فراهم نماید تا خللی در زمان و هزینه و فرایند کارهایشان ایجاد نشود و با خیال آسوده کار انجام شود.

استراتـژی بازاریـابی

هر کشوری به نوبه خود راه و روشی خاص را در تجارت انجام می دهد و به تبع فدراسیون سنگال نیز از این امر مستثنی نیست. لذا مدیران مرکز با شناختی که ازین کشور و بازارهای آن دارند کمک شایانی به مدیران و بازرگانان خواهند داشت

مشاوره رایگان

هیچ ثروتی بزرگتر از خرد، فقر بزرگتر از جهل نیست؛ هیچ میراثی بیشتر از فرهنگ و حمایت بیشتر از مشاوره نیست.

این مرکز با بهره گیری از برترین مشاوران و تجار کشور سعی بر آن داشته تا ضمن ایجاد سهولت در ارتباط با مشتریان، بهترین و کیفی ترین خدمات را در کمترین زمان ممکن ارائه نماید.

ارسال پیغام